Фарқият байни намунаҳои "Соли 1990"

х
r2.7.3) (бот изменил: pa:੧੯੯੦ на pa:1990
х (робот илова карда истодааст: zea:1990)
х (r2.7.3) (бот изменил: pa:੧੯੯੦ на pa:1990)
[[oc:1990]]
[[os:1990-æм аз]]
[[pa:੧੯੯੦1990]]
[[pam:1990]]
[[pap:1990]]
37,105

edits