Фарқият байни намунаҳои "Кёто"

No change in size ,  8 сол пеш
х
r2.7.3) (бот изменил: eu:Kioto на eu:Kyoto
х (r2.7.3) (робот илова карда истодааст: qu:Kyōto)
х (r2.7.3) (бот изменил: eu:Kioto на eu:Kyoto)
[[es:Kioto]]
[[et:Kyōto]]
[[eu:KiotoKyoto]]
[[fa:کیوتو]]
[[fi:Kioto]]
37 764

edits