Фарқият байни намунаҳои "24 декабр"

х
робот илова карда истодааст: cbk-zam:24 de Diciembre
х (робот илова карда истодааст: fa:۲۴ دسامبر)
х (робот илова карда истодааст: cbk-zam:24 de Diciembre)
[[bs:24. decembar]]
[[ca:24 de desembre]]
[[cbk-zam:24 de Diciembre]]
[[ceb:Disyembre 24]]
[[co:24 di decembre]]