Фарқият байни намунаҳои "Баҳси корбар:Akhemen"

 
Хелло Farsizabon, И'м а контрибутор оф тхе Португуесе Бикипедиа анд И гуант то хелп тхис Бикипедиа, И кан девелоп артиклес абоут Португал анд тхат тхемес бут И кан'т спеак Тахик. Греетингс, --[[Корбар:Gato Preto|Gato Preto]] ([[Баҳси корбар:Gato Preto|talk]]) 07:39، 20 Апрел 2016 (UTC)
:: {{u|Gato Preto}}, and that you want to offer? --[[Корбар:Farsizabon|Farsizabon]] ([[Баҳси корбар:Farsizabon|talk]]) 11:45، 20 Апрел 2016 (UTC)
362

edits