Фарқият байни намунаҳои "24 декабр"

х
робот илова карда истодааст: ml:ഡിസംബര്‍ 24, vo:Dekul 24
х (робот илова карда истодааст: gv:24 Mee ny Nollick)
х (робот илова карда истодааст: ml:ഡിസംബര്‍ 24, vo:Dekul 24)
[[lv:24. decembris]]
[[mk:24 декември]]
[[ml:ഡിസംബര്‍ 24]]
[[ms:24 Disember]]
[[nap:24 'e dicembre]]
[[vec:24 de diçenbre]]
[[vi:24 tháng 12]]
[[vo:Dekul 24]]
[[wa:24 di decimbe]]
[[war:Disyembre 24]]