Open main menu


Област Плевен
Вилояти Плевен
Oblast Pleven map.png
Инфо
Пойтахт: Плевен
Аҳолӣ: 310,449
Масоҳат: 4,333 km²

Вилояти Плевен (булғорӣ: Област Плевен) — яке аз вилоятҳои Булғористон аст.

Инҷоро ҳам бингаредВироиш